5. 12. 2018

Poslední představení zimní sezony

Letošní zimní divadelní sezóna bude oproti předešlým rokům poněkud kratší. „Zakončíme ji už v lednu, na ostatní měsíce už nic nechystáme. Přemýšleli jsme sice o repríze Chaloupky na mýtince, ale nakonec jsme se rozhodli začít předčasně připravovat na 10. letní sezonu,“ prozradila tisková mluvčí Karkulka Červená.

Diváci tak mají možnost na dlouhou dobu naposledy spatřit v divadle hru Zákrok a vůbec celé představenstvo Pohádkové rezervace. „Příští rok hru Zákrok uvádět nebudeme, což neznamená, že se s ní někdy v budoucnu do divadel nevrátíme. Dle ohlasů našich diváků je to jedna z našich nejpovedenějších her. U mnohých prý úplně nejoblíbenější,“ doplnil Karkulku pan Ptáček.

Poslední zimní budějovické představení bylo již odehráno. Tuto sobotu Pohádkovou rezervaci čekají ještě dvě pražská. Do Prahy se rezervace vrátí ještě v lednu (19. 1. 2019) a na jihu Čech vystoupí naposledy v Prachaticích (12. 1. 2019). Pak nastane období klidu a hájení pohádkových bytostí. Předprodej na tato poslední představení již začal a vstupenky můžete rezervovat zde:

Rezervace vstupenek pro Prachatice ZDE
Rezervace vstupenek pro pražská představení ZDE.