16. 3. 2020

Další přesun kvůli klíči

Ptáček už se cítí dobře a rád by hrál, ale hrát se nemůže, protože na Dobešce nemohou najít klíč od divadla. Nejmenovaný zdroj, paní doktorka Macková, uvádí, že Kateřině (paní pokladní) spadl klíč do kanálu a čeká se, až se zachytí ve filtru v trójské čističce. Jiný nejmenovaný zdroj, doktor Macek, zase uvedl, že klíč technik divadla Dobeška pan Svoboda prohrál s hercem konkurenčního Dejvického divadla panem Krobotem v ping pongu a čeká se, až se hráči zase sejdou, aby jej mohl vyhrát zpátky.

Představení, která se měla hrát 21. 3. na Dobešce se tak musí přesunout na 18. 4. (13:00 a 17:00) a všichni musíme doufat, že to s klíčem dopadne dobře, jinak diváci do divadla budou muset lézt oknem, které zůstalo naštěstí otevřené a které nyní musí být 24 hodin denně hlídáno, protože ten kdo by ho zavřel, musel by v divadle zůstat.

Přesunutá budějovická představení ze 14. 3., která se mají uskutečnit 28. 3. a 29. 3. v divadle U Kapličky, se asi  také neuskuteční, důvod se teprve hledá. Náhradní termíny byly původně stanovené na  2. 5. a 3. 5. Ty však mnoha lidem nevyhovují, a proto se Pohádková rezervace pokouší najít místo jednoho z těchto termínů, ještě jiný náhradní termín. O výsledcích pátrání po klíči a po náhradním termínu vás budeme informovat.