12. 1. 2022
Výsledková listina výtvarné soutěže 2021
Přinášíme vám výsledkovou listinu letní výtvarné soutěže.
1. Jakub a Kamilka Vedralovi (8 let) (vyhrávají křečka La Ruldu)
1. Jeroným Paštika (9 let) (vyhrává křečka La Ruldu)
1. Matyáš Rašman (14 let) (vyhrává křečka La Ruldu)
2. Adámek Macorlík (5 let) (vyhrává křečka La Ruldu)
3. Eliška Liška (vyhrává křečka La Ruldu)
4. Johanka (5 let)
5. Anička Černá (6 let)
6. Nela Šuldová (12 let)
7. Vít Majer a Mia Majerová (10 let)
8. Terka
9. Martin Hotový (9 let)
10. Sofinka (8 let)
11. Lucinka (4 roky)
12. Kuba (7 let)
13. Vaneska Pritoková (7 let)
14. Štěpánka (5 let)
15. Jirka Kadlec (10 let)
16. Anežka Groszová (4 roky)
17. Matouš (4 roky)
18. Michaela Pojslová (9 let)
19. Martin S. (6 let)
20. Alžběta Stříbrná (3 roky)
21. Jana Komárková (8 let)
22. Natálie Němečková (12 let)
23. Radek Kutil (10 let)
24. Klárka (7 let)
25. Nelinka Běhůnková (4 roky)
Posledními úspěšnými finalistkami jsou Rozálie a Antonie Ptáčkovi (4 roky)
150 NEJLEPŠÍCH FINALISTŮ BYLO ZVEŘEJNĚNO ZDE, ZDE a ZDE
Přehled vítězů ve speciálních kategoriích najdete ZDE.
Výsledky v hlavní kategorii:
1. Albert a Danielka Kortišovi (14 a 11 let) (vyhrávají křečka La Ruldu)1. Jakub a Kamilka Vedralovi (8 let) (vyhrávají křečka La Ruldu)
1. Jeroným Paštika (9 let) (vyhrává křečka La Ruldu)
1. Matyáš Rašman (14 let) (vyhrává křečka La Ruldu)
2. Adámek Macorlík (5 let) (vyhrává křečka La Ruldu)
3. Eliška Liška (vyhrává křečka La Ruldu)
4. Johanka (5 let)
5. Anička Černá (6 let)
6. Nela Šuldová (12 let)
7. Vít Majer a Mia Majerová (10 let)
8. Terka
9. Martin Hotový (9 let)
10. Sofinka (8 let)
11. Lucinka (4 roky)
12. Kuba (7 let)
13. Vaneska Pritoková (7 let)
14. Štěpánka (5 let)
15. Jirka Kadlec (10 let)
16. Anežka Groszová (4 roky)
17. Matouš (4 roky)
18. Michaela Pojslová (9 let)
19. Martin S. (6 let)
20. Alžběta Stříbrná (3 roky)
21. Jana Komárková (8 let)
22. Natálie Němečková (12 let)
23. Radek Kutil (10 let)
24. Klárka (7 let)
25. Nelinka Běhůnková (4 roky)
Posledními úspěšnými finalistkami jsou Rozálie a Antonie Ptáčkovi (4 roky)
150 NEJLEPŠÍCH FINALISTŮ BYLO ZVEŘEJNĚNO ZDE, ZDE a ZDE
Přehled vítězů ve speciálních kategoriích najdete ZDE.