18. 12. 2020

Závozník Kozela útěkem zachránil ESAMOŠKU

Esamoška zpracovala a doručila již první objednávky. Závozník Rosťa Kozela vybral pro Pohádkovou rezervaci tržbu, pokryl včera České Budějovice, v pondělí a úterý se chystá na Prahu, Krumlov a znovu Budějovice.

Rosťa pro web Pohádkové rezervace uvádí: „Jsem pořád v terénu, maximálně vytíženej. Hodně na té dopravě zdarma prodělávám, Ptáček si asi myslí, že tu naftu kradu, ale lidi jsou zlatí a občas něco dají. Dostal jsem čoko od Moniky, víno od Ivany, mejdlo od Peťule a rohlíčky od Laďky. Střelil jsem to pak na dluh Milanovi a pokryl 2 l nafty. Ty dárky sice zahřejou u srdíčka, ale na vytopení karavanu to nestačí. Jestli mohu taky zveřejnit, že Baumrukovi mi věnovali oproti paragonu Platana a pak se ukázalo, že maj v ledničce Plzeň, jejich syn dostal válečky a odvolal, že je Viktorka Plzeň nejlepší. Vamberová nebo Bamberová na nás zase zavolala paní Čojku a kdybychom nezdrhli, tak Esamoška končí. No a je hodně potřeba se omluvit za ostudu tomu pánovi s 15 ponožkama pro 30 dobrovolných hasičů, kterou způsobila Marta v restauraci Paluba, odkud nás vykázali.“

Hlavní generální ředitel a vedoucí manažer Esamošky pan Ptáček zvažuje propuštění Rosti Kozely jako závozníka. Nechal se slyšet, že pokud pan Kozela své chování nezlepší, tak až odevzdá tržbu, půjde.
 
X

Šoupl sis tam:

Ks varianty
X