<-Zpět

tričko
EMIL

Do konce akce: 10 sec
Stará cena: 13 350 Kč
Akční cena: 350 Kč
Vyděláte: 13 000 Kč
Velikosti
Pánské: SMLXLXXL
Dámské: SMLXL
Dětské: 110122134146
Dostupnost: máme toho víc než dost
Množství:
1
Detail produktu
Země původu: Jedná se o mezinárodní koprodukční výrobu. Bílé proužky jsou střihány z prostěradel vězňů ve věznici Fazola v Mexiku a modré proužky jsou střihány z teplákových souprav vězňů věznice Alcatraz v USA, proslavené mnoha filmy.
Desigin: Extravagantní tričko s 25 modrými a 26 bílými proužky zdůrazní linii vašich svalů, případně linii vytvoří. Triko je doplněno autoportrétem údržbáře Pohádkové rezervace Emila, který vyhrál medaili na Olympiádě v boxu a chodí s Andulkou Šafářovou. Na levém lemu rukávu září červené logo Pohádkové rezervace, které není možné kopírovat a kromě Číny ho nikde jinde nekoupíte. Ještě tam je rovnice, kterou vymyslel Emil a přivlastnil Einstein. Motiv střídajících se proužků byl navržen El Chicco Rico Sotérem známého z představení Rudé péro a Totem smrti. Spocený kruťák Chicco se inspiroval svým vězeňským mundurem, když si odpykával svůj trest za pašování 188 tun hraček z Mexica do USA.
 
Materiál: Prostěradla a teplákové soupravy jsou vyráběny pro pohodlí vězňů z přírodní americké bavlny, sklízené černými otroky na jihu USA. Nátisk je kvalitní.
Právě kupuje: 15 lidí bez záznamu a 136 se záznamem v tresním rejstříku
Dnes si koupil: Kájínek
Recenze: Kájínek: připomýná mi to staré dobré časy
Zákazníci si k tomu pořídili: toto
X

Šoupl sis tam:

Ks varianty
X