Vyhlášovací videa


Hon na Karkulku (2023)

Vlci dostali od pana Ptáčka úkol vyhlásit nejlepší obrázky letní výtvarné soutěže. Půjčili si služební automobil značky Samurai a vyrazili vyhlašovat do lesa. Cestou ale dostali hlad.

ČERTGUN (2022)

Čert Kukabus ukradne stíhačku F14 a splní si tak klukovský sen.

Tůr do Francie (2021)

Cyklistický závod má rozhodnout o vítězi výtvarné soutěže. Stáje, za které jedou pohádkové bytosti reprezentují nejlepší obrázky z léta 2021. První tři, kteří vjedou pod vítězný oblouk vyhrají křečka.

Hazard (2020)

V lese stojí dvě kadibudky. V jedné chce pan Ptáček vyhlásit nejhezčí obrázky a v druhé se za zavřenými dveřmi odehrávají zakázané věci.

Pralinky (2019)

Ptáčková pověřuje hlídáním obrázků čerta Smrada a sama se vydává za panem Ptáčkem do Červeného Dvora, kam byl Ptáček umístěn potom, co nezvládnul Uhlíkovu letní absenci. Chce, aby si vyhlásil nejlepší obrázky soutěže.

Jablko mládí (2018)

Jak to dopadne, když se stárnoucí pohádkové bytosti dozví, že v Pohádkové rezervaci roste strom věšného mládí.

Samotka (2016)

Pan Ptáček zavřel čerta Uhlíka preventivně na samotku, protože chtěl vzít vyhlašování obrázků do svých rukou. Zapomněl ale, že samotku snímá nepřetržitě webová kamera a že čert Uhlík má mezi pohádkovými bytostmi několik dobrých kamarádů...

Kolumbus, epizoda Ztracené obrázky (2015)

Pan Ptáček si najímá detektiva Kolumba, aby mu pomohl vypátrat obrázky, které děti nakreslily do výtvarné soutěže a neznámý pachatel je před vyhlašováním odcizil. (2015)

Křeček Šulda ve vesmíru (2014)

Křeček Šulda byl slavnostně vystřelen do vesmíru, ale v raketě mu zůstaly obrázky finalistů výtvarné soutěže. Čert Uhlík a pan Ptáček se vydávají do vesmíru, aby na planetě Pampeliška našli křečka a snad i vystřelené obrázky. (2014)

Čert Uhlík na ostrově (2012)

Čert Uhlík opět zatoužil vzít otěže vyhlašování výtvarné soutěže do svých rukou a ukryl se před všemi na pustém ostrově. Podaří se mu vyhlašování dovést do úspěšného konce? (2012)

Boj o vyhlašování (2011)

Čert Uhlík zamknul pana Ptáčka ve vrátnici, aby mohl vyhlásit výsledky výtvarné soutěže. V tom se ale objeví zákeřná Helga z Ulmu a ani pan Ptáček neřekl své poslední slovo. Takže, kdo nakonec obrázky vyhlásí? (2011)

X

Šoupl sis tam:

Ks varianty
X
X

Lístek na

Vyberte lístky:
Základní vstupné, od 3 let
Zlevněné vstupné, 65+/ZTP
Něco nevim
Mám vstupenku zdarma
(Vstupenku zdarma již mám a předložím ji u vstupu)
Děti do 2 let sedí na klíně nebo pod židlí
Celkem za:
X Změny na vaší rezervaci
Zrušit celou tuto rezervaci