8. 2. 2024

Jak se daří Koldům?

Letos křečka Koldu vyhrálo v kreslící soutěži sedm dětí, ale jen tři z nich si ho převzaly. Dva křečci proto byli postoupeni dalším v pořadí a dva zbyli na ocet.

Trojnásobná šampionka Kamilka se k převzetí křeččí výhry do divadla nedostavila, a tak byl křeček nabídnut dalšímu v pořadí, který byl v divadle přítomen, a to byli bratři Paštikové (9. a 14. místo). Kluci však křečka přijmout nemohli, protože jejich maminka trpí křeččí alergií. Přáli by si štíra, ale ten v nabídce nebyl. Proto byl křeček bez diskuzí postoupen přítomné pětileté Josefínce Blíhové, která se v soutěži umístila na 14. místě. Josefínka se tak stala historicky první kreslířkou, která z druhé desítky dosáhla na křečka. Pepča pana Ptáčka včera informovala, že Koldovi se daří dobře, jí z ruky a mamka už ho viděla i běhat v kolečku. Pepina v závěru píše: "Udělal jsi mi velkou radost, že jsi vybral pravě mě jako majitelku Koldy." 

Na druhém místě letos skončila Tonička Ptáčková, která má zase od rodičů křečka zakázaného. Jednoho už doma má a moc se o něj nestará, takže křečka dobrovolně, z vlastní iniciativy, ze své vlastní vůle a bez odmlouvání postoupila páté Terce Šedivcové. Ta s velkým překvapením a s ještě větší radostí křečka přijala a místo sledování představení si s ním ve foyer divadla mazlila.

Třetí Danielka Kortišová se o křečka nepřihlásila. Křeček byl tak nabídnut čtvrtému Viktorovi Svačinovi, který o něj ovšem nejevil zájem, stejně tak na výzvu nereagovali ani další v pořadí. Křečka jsme tedy umístili do Ústavu experimentální medicíny, kde ho s nadšením přijali. Křeček je zde v bezpečí, neboť mu jsou podávány látky, které ho chrání proti ošklivým nemocem.

Co se týká vítězů v hlasovací soutěži, křečka si vyzvedli a vzorně se o něj starají. Vendulka Štěpánová a Vítek Kučera, který informoval, že Kolda je kaskadér a kouše. Třetí Bruno Drefko na výzvu k převzetí živé výhry nereagoval a jeho křeček zatím hledá domov.

Poslední sedmý Kolda byl udělen Valerii Hájkové za statečnost. Během letního představení Oldřich Šetrný v zajetí Apaček si propíchla během hry na schovávanou nohu větví, měla dva měsíce sádru a pak ještě chytila zlatého stafylokoka. Přesto na Pohádkovou rezervaci s láskou vzpomíná. Za to jí byl udělen křeček Kolda za statečnost a doživotní permanentka. 


 
 
X

Šoupl sis tam:

Ks varianty
X
X

Lístek na

Vyberte lístky:
Základní vstupné, od 3 let
Zlevněné vstupné, 65+/ZTP
Něco nevim
Mám vstupenku zdarma
(Vstupenku zdarma již mám a předložím ji u vstupu)
Děti do 2 let sedí na klíně nebo pod židlí
Celkem za:
X Změny na vaší rezervaci
Zrušit celou tuto rezervaci