22. 5. 2020

Jaké bude léto v Pohádkové rezervaci?

„Krásné jako vždycky,“ vzkazuje principál Ptáček. „Dokonce zahrajeme více představení než obvykle. Očekáváme větší zájem než vloni, a to byla všechna představení bez výjimky vyprodaná. Musíme se na to připravit!“ Principál nezůstává jen u slov a už přistoupil k činům.  Parkoviště bylo rozšířeno o dvě parkovací místa, s provozovatelem restaurace bylo domluveno, že přistaví stůl navíc a u vrátnice byl navýšen objem odpadkového koše o neuvěřitelných 120l! Navýšen o 24% byl také počet triček s Emilem, které se ve stánku staly nejoblíbenějším zbožím.
 
Co se týká samotného programu, s blížícím se létem ubývá otazníků a program by měl být na přelomu května a června zveřejněn. „Řešíme už jen detaily. Jisté je, že hrát se budou loňské hity Kadibába a čtyři loupežníci a Čertíku, podejte mi brko. K tomu přibudou dvě novinky. Jedna bude indiánka, ve které budeme sledovat potíže Apačů, kteří už tři roky sídlí dole v parku, a druhá novinka bude uvolněně navazovat na pohádku O 12 princeznách. Bude tam i tamta princezna, jen už bude starší. Taky se ještě snažíme domluvit s rodinou Kozelů, jestli by byli tak laskaví a odtáhli s  karavanem pryč z parkoviště a neobtěžovali naší klientelu,“ prozradil pan Ptáček a dokonce odtajnil některé dosud tajné informace:
Začínat se bude ve středu 1. 7. a poslední představení se odehraje v neděli 30. 8. Stejně jako každý rok se bude hrát celé léto od úterý do pátku a možná i jedno představení v pondělí. K tomu také o víkendech: 4. 7., 5. 7., 18. 7., 1. 8., 16. 8., 29. 8., 30. 8. 2020