15. 11. 2023

SSSR má vážný problém!

Vjačeslav Kakazimov bude jako předseda Ruské prodopingové federace (RUSADA) těžko vysvětlovat, jak je možné, že předopovaný nejslavnější hokejový tým v dějinách jeho země válcuje dvacetiletý kluk z Česka.

Velkou cenu Jindry Macháčka ve výtvarné soutěži totiž letos podeváté v řadě obhájil Jindra Macháček. Se svou hvězdnou bilancí tak vyrovnal sovětskou hokejovou sbornou, která v letech 1963 – 1971 posbírala rovněž 9 titulů za sebou. Jindra je světovou senzací, ke které se vyjádřil i bývalý předseda Mezinárodního olympijského výboru Antonio Samaranch. Jeho úspěch komentoval ve svém odborném článku Art as an Olympic event pro časopis ART: „There is such power in one man that even a nation of many millions can hardly achieve,“ (v překl.: V jednom muži je tolik síly, že ji i milionový národ může těžko dosáhnout). Jestliže Jindra vyhraje i příští rok, porazí Sovětský svaz a zapíše se do Guinessovy knihy rekordů. To, že je Jindra silný nejen s pastelkou v ruce, připomínáme ve videu, ve kterém Jindra po boku Bajaji naložil tříhlavé sani. „Čertví, jak by to s Ruskem dopadlo, kdyby se stal Jindra tankistou,“ okomentoval situaci čert Kukabus.
 
Dalším, komu bude toto prestižní ocenění uděleno, je Dominik Schaufler, který se může pyšnit Velkou cenou Jindry Macháčka již z roku 2019. Dominik po tříleté pauze zavítal opět do Pohádkové rezervace a navázal na svůj předešlý úspěch. Třetím oceněným se stává Honza Kalčík za strhující obrázek s Heizelhofem a Helgou z Ulmu v tanku, s Ptáčkem v bombardéru a čertem Uhlíkem v obrněném transportéru. Všichni tři kluci vyhrávají permici do Pohádkové rezervace na celý rok 2024 pro sebe a doprovod.  
X

Šoupl sis tam:

Ks varianty
X
X

Lístek na

Vyberte lístky:
Základní vstupné, od 3 let
Zlevněné vstupné, 65+/ZTP
Něco nevim
Mám vstupenku zdarma
(Vstupenku zdarma již mám a předložím ji u vstupu)
Děti do 2 let sedí na klíně nebo pod židlí
Celkem za:
X Změny na vaší rezervaci
Zrušit celou tuto rezervaci