16. 7. 2022

Nikola Šuhaj vystřídá Kadibábu a čtyři loupežníky

V úterý 19. 7. se odehraje premiéra nové pohádky Nikola Šuhaj kouzelník. Očekává se napínavá pohádka pro všechny věkové kategorie, ve které zazní i několik písniček. Největší snahou autorů je, aby to bylo jako vždy poučné a hlavně, aby to byla sranda.

Specifičnost tohoto představení spočívá v tom, že se bude s největší pravděpodobností uvádět jen o letošních prázdninách, narozdíl třeba od Čertdědka, který se bude hrát i v dalších sezónách. Principál to vysvětluje takto: "Vlastně i doufáme, že už to příští rok nebudeme moci zahrát, protože se nám někteří protagonisté vrátí domů... Poprvé v historii rezervace to totiž bude pohádka s mezinárodní účastí mezi účinkujícími."

Představení bude navazovat na veleúspěšnou pohádku Kadibába a čtyři loupežníci, která se hrála tři roky, a téměř všechny její reprízy byly beznadějně vyprodané. Z repertoáru ji vyřadily až sankce, jež na ni nechal principál Ptáček uvalit. Loupežnici Suchoj, Tupolev a Iljušin se v jejím volném pokračování už rozhodně neobjeví. "Všichni tři byli vypovězeni z Pohádkové rezervace a místo nich se objeví jiná trojka. Jinak je to ale s babou Jagou a její chaloupkou na čapí noze. Ta nás drží jaksi v šachu," vysvětlil pan Ptáček. Jak u něj bývá zvykem, víc se prozradit nechystá, protože by pak diváci nebyli tolik šokování tím, co uvidí.

Nikola Šuhaj kouzelník se bude reprízovat do konce prázdnin, od úterý do pátku v 17 hodin.
X

Šoupl sis tam:

Ks varianty
X