13. 5. 2024

Program na léto 2024 zveřejněn

Pohádková rezervace vysílá do světa tiskovou zprávu ke slavnostnímu zveřejnění letního programu na sezonu 2024 a vybízí všechny české a zahraniční novináře k jejímu převzetí a šíření napříč světovými i tuzemskými médii. Nebo kdyby alespoň pan redaktor Šebestián Outrata zařídil její otisknutí v oběžníku Hlas dítěte, budeme rádi a případně i zaplatíme.  


LÉTO NA HOŘICKÉM KOPEČKU NALAJNOVÁNO 

Pohádková rezervace začne svou čtrnáctou letní sezonu v Hořicích na Šumavě světovou premiérou naší nové hry v úterý 2. července. Zakončíme ji potom přes léto dokonale vyladěným představením v neděli 25. srpna. Připravili jsme atraktivní program, ve kterém si na své přijdou jak rodiny s dětmi, tak rodiny se zvířátky, osamělí důchodci, puberťáci i sportovní fanoušci. Program naopak spolehlivě odradí všechny, kteří se nechtějí bavit a užít si nezávaznou srandu plnou příjemných i nepříjemných překvapení.

Vybírat můžete ze seznamu osmi her. K šesti starším kouskům, které si vybrali v anketě sami diváci, jsme přidali dvě novinky: Poslední jednorožec (umírající) a Brácha do deště 3: Dokopná. 

Když to zvládneme, tak se bude hrát od úterý do pátku, třikrát denně (10:30, 14:00, 16:30) a o víkendech 6. 7., 7. 7., 27. 7., 24. 8., 25. 8.

Abychom přibrzdili inflaci, nezdražujeme. Abychom udrželi konkurenceschopnost české ekonomiky, nezlevňujeme. Stejně jako minulý rok budeme účtovat 201,- pro všechny lidi od 4 do 65 let. Senioři nad 65 let a ZTP nás mohou vidět za 101,-, děti do 3 let (včetně) a domácí zvířátka se mohou dívat zdarma. Občané ruské národnosti musí u vstupu podepsat zvláštní formulář, pak budou vpuštěni.

V programu může docházet k drobným změnám. Něco může být zrušeno, něco přidáno a něco přesunuto. Aktuální program najdete vždy v rezervačním systému EMIL RMX-03, kde je nutné si vstupenky předem rezervovat.  

Sláva pohádkám!
 
Pan Ptáček
správce Pohádkové rezervace  
13.5. 2024

Program zveřejněn ZDE.
 
X

Šoupl sis tam:

Ks varianty
X
X

Lístek na

Vyberte lístky:
Základní vstupné, od 3 let
Zlevněné vstupné, 65+/ZTP
Něco nevim
Mám vstupenku zdarma
(Vstupenku zdarma již mám a předložím ji u vstupu)
Děti do 2 let sedí na klíně nebo pod židlí
Celkem za:
X Změny na vaší rezervaci
Zrušit celou tuto rezervaci