1. 1. 2024

Vetřelec zaútočil na Babiše!

Se starým rokem se uzavřela anketa o nejvtipnější obrázek loňské výtvarné soutěže. Veřejnost rozdala své hlasy a zaslouženého, naprosto jednoznačného vítězství se v interfernetové volbě dočkala Vendulka Štěpánová, jejíž obrázek s názvem Vetřelec získal 118 hlasů, tedy 27% z celkového počtu všech 443 hlasů. S tímto výsledkem by podle předvolebního průzkumu agentury SPEM Vetřelec skončil jen 0,3% za Babišovým ANO.

Zatímco na Babiše zaútočil Vetřelec, na Okamuru zaútočil vlk, jehož SPD by podle předběžných průzkumů získala 22%, což je o pouhé 2% více než získal Vítek Kučera. Vítek posbíral 20% všech hlasů (87 hlasů) s obrázkem, který je tomu Vendulčinu až nápadně podobný. Místo vetřelce ale leží na střeše automobilu samuraj vlk.
                                               
                         
Početnou voličskou základnu se podařilo získat také Bruno Drefkovi. Jeho obrázek Ohňostroj Pohádkového dědečka posbíral 15% hlasů (68 hlasů). V přepočtu na volební index jeho obrázek volil každý 1 124 145. občan České Republiky. 

Vendulka, Vítek a Bruno dokázali nejen nakreslit vtipné obrázky a oslovit tak porotu Pohádkové rezervace, která je do výběru nominovala, ale také jim vytvořit natolik kvalitní pí-ár, že zmobilizovali nejvíce sympatizujících hlasujících, bez čehož je nemožné být v dnešní době úspěšný. Pohádková rezervace jim gratuluje a při nejbližší příležitosti každému z nich předá první cenu: živého, nefalšovaného křečka Koldu!
 
Do parlamentu by se s 15% (46 hlasů) dostal ještě obrázek Láska na první pohled Jakuba Laciny. Velmi kvalitní volební výsledek, ale v nabitém soutěžním poli na křečka bohužel nestačil. Jakub místo Koldy získá bramborovou medaili. Zajímavé je si také povšimnout, že všichni čtyři nejlepší ztvárnili scény z představení Princ Tutti Frutti Amaretti. Správně pochopili, že úspěch jim může přinést jen obrázek z úspěšného představení.

Zbývajících 17 obrázků skončilo pod 5%. Všichni, kteří se probojovali do hlasovací soutěže a získali hlasy veřejnosti, si zaslouží uznání a bude jim udělen pamětní diplom.     
 
X

Šoupl sis tam:

Ks varianty
X
X

Lístek na

Vyberte lístky:
Základní vstupné, od 3 let
Zlevněné vstupné, 65+/ZTP
Něco nevim
Mám vstupenku zdarma
(Vstupenku zdarma již mám a předložím ji u vstupu)
Děti do 2 let sedí na klíně nebo pod židlí
Celkem za:
X Změny na vaší rezervaci
Zrušit celou tuto rezervaci