ZRADA V BALÓNOVÉM COUPÉ

Hysterické drama ze vzduchu

Pan Ptáček objevil v šumavských bažinách potopený vrak létající výzkumné stanice, která ztroskotala během II. světové války. Po otevření černé skříňky v ní našel dva deníky. Jeden patřil dědovi pana Ptáčka a druhý jeho kolegovi, profesorovi Aloisi Beránkovi. Informace z těchto deníků tvoří základní stavební pilíře této hry, zabývající se přátelstvím dvou vášnivých badatelů zkoumajících život šumavských pohádkových bytostí na pozadí dějinných událostí mezi lety 1937 – 1938.

Hrají: děda Ptáček, profesor biologie Alois Beránek, Adolf ze Schwarzenbergu, Lesní panna, Palouková žíňka, Gerta Schnirch, Arnošt Roubíček, Joseph Hebbles, sbor sudetských pohádkových bytostí a Edith Piaf.

Premiéra: 1. března 2020

Oblíbená replika:
PTÁČEK:    Proč zamykáte?
BERÁNEK:  Vypadají jako ženy!
PTÁČEK:    No a co? Proveďte odchyt!  ...  Ale prosím vás, snad se nebojíte? Žena nebo víla, to je na jedno  brdo. Zaujměte je svým šarmem. Pozvěte je dál jako správný džentlmen.
VÍLA:       Klepe na dveře výzkumné stanice.
BERÁNEK:   Jak víte na tohle nejsem školený, já jsem z oboru přírodních věd…a každý kontakt, byť s pohádkovou bytostí ženského pohlaví, to je pro badatele jako jsem já příliš rozptylující. To i když zkoumám kytičky tak jen samečky, protože i ty pestíky mě dosti znervózňují.

Recenze:
"Moc se nám to líbilo." Katka, Praha 4, 41 let
"Byli jsme nadšené." Míša, Praha 4, 17 let
 

Rezervace vstupenek:

Nejsou vypsané žádné termíny
X

Šoupl sis tam:

Ks varianty
X
X

Lístek na

Vyberte lístky:
Základní vstupné, od 3 let
Zlevněné vstupné, 65+/ZTP
Něco nevim
Mám vstupenku zdarma
(Vstupenku zdarma již mám a předložím ji u vstupu)
Děti do 2 let sedí na klíně nebo pod židlí
Celkem za:
X Změny na vaší rezervaci
Zrušit celou tuto rezervaci