POHADKOVÉ SAFARI 1923

Velkolepá oslava století pohádek
Pohádková rezervace slaví 100 let od založení, a tak pan Ptáček pozval pana prezidenta a další významné hosty, aby je provedl barvitou historií tohoto okresního fenoménu. Událost to bude zajisté povedená, protože na seznamu hostů chybí zákeřná pohádkoložka Helga z Ulmu i její nohsled David Heizelhof. Chlebíčky, dortíky a šampaňské zajišťují diváci.

Účinkují: pan a paní Ptáčkovi s malými Ptáčaty, čertice Popelnice a Prskavka, čert Uhlík, Pohádkový dědeček, Karkulka, Vlčice, Rusalka a další. V představení určitě nebudou David Heizelhof a Helga z Ulmu.

Doporučený věk: představení pro rodiče a děti od 6 let nahoru.

Hraje se: bude uvedeno v létě 2024

Premiéra: 4. 7. 2023

Ocenění:
Velká cena dětské poroty divadlení soutěže Haďásek 2023

Recenze:
Na představení nás nalákaly skvělé recenze, ALE…jakoby scénář napsal jakýsi neonacistický aktivista v podroušeném stavu. Představení bylo plné nepříliš povedených vtipů obsahujících germanismy či celé věty v němčině, což dětské publikum nemohlo chápat. Dějová linka byla absurdní a hloupá. Vlka z červené karkulky nutícího děti malovat hákové kříže, včelku Máju vylétající z krytu před perníkovou chaloupkou a sněhurku z bičem volající na děti “schnell, schnel”, jen tak snadno z hlavy nedostanem. (J. Müller)

 

Rezervace vstupenek:

Nejsou vypsané žádné termíny
X

Šoupl sis tam:

Ks varianty
X
X

Lístek na

Vyberte lístky:
Základní vstupné, od 3 let
Zlevněné vstupné, 65+/ZTP
Něco nevim
Mám vstupenku zdarma
(Vstupenku zdarma již mám a předložím ji u vstupu)
Děti do 2 let sedí na klíně nebo pod židlí
Celkem za:
X Změny na vaší rezervaci
Zrušit celou tuto rezervaci